Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Філія сьогодні

Донецька філія ВАТ «Укртелеком» є домінуючим оператором у Донецькій області у сфері надання традиційних послуг телефонного зв'язку. До її складу входять об'єднані, міські і районні підрозділи, що надають всі основні види телекомунікаційних послуг, а також здійснюють проектування і будівництво об'єктів зв'язку. Донецька філія займає приблизно 85% ринку послуг в регіоні.

Донецька філія надає такі послуги електрозв’язку:

  • послуги місцевого, міжміського, міжнародного телефонного зв’язку;
  • надання в користування аналогових та цифрових виділених некомутованих каналів електрозв'язку;
  • послуги проводового мовлення;
  • послуги документального електрозв'язку (передача телеграм, абонентське телеграфування, телекс, факсимільний зв'язок);
  • послуги доступу до мережі Інтернет;
  • ISDN;
  • Frame Relay;
  • додаткові види обслуговування абонентів цифрових АТС;
  • послуги найсучасніших універсальних карткових таксофонів;
  • послуги за передплаченими картками "ВСЕсвіт" тощо.

Останні роки Донецькою філією ВАТ «Укртелеком» велика увага приділяється заміні морально та фізично застарілого обладнання. Активно ведеться телефонізація не тільки міст, а й селищ Донецької області. На сьогоднішній час телефонна мережа Донецької філії має близько 798 112 телефонів.

Також активно впроваджується нова техніка та технології, розвивається існуюча мережа зв’язку, що дозволяє підвисити якість наданих послуг та забезпечити надійним зв’язком підприємства та населення міста Донецька та області.

На сьогоднішній день побудована інформаційно – транспортна мережа, яка включає 88 вузлів Інтернет, що забезпечують населення і підприємства області такими транспортними послугами, як «мережевий транзит», «виділена лінія», доступ за технологією «Frame Relay» (45 вузлів) із заданими параметрами швидкості прийому і передачі пакетів (кадрів), АТМ – високошвидкісної передачі і обробки даних, потребу в яких мають банківські і фінансові установи області.

Крім того, для полегшення процедури доступу до інформаційних ресурсів міжнародної мережі Інтернет і масового використання, серед наукових установ, установ культури і простих громадян, що мають в користуванні стаціонарний телефон і комп'ютер, побудована інфраструктура мережі широкосмугового доступу. На даний момент в області змонтовані і діють 123 майданчики доступу за технологією іDSL (з них 77 - за технологією ADSL).

Практично всі споживачі телекомунікаційних послуг, що надаються Донецькою філією ВАТ «Укртелеком» мають доступ до глобальної мережі по комутованому та беспарольному доступу.

Донецька філія ВАТ "Укртелеком" впроваджує послуги бездротового доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi ("РадіоСпот™"). На даний час скористатися послугою Wi-Fi ВАТ "Укртелеком" можливо у Донецьку. Планується збільшення кількості точок доступу та розширення Wi-Fi-покриття в місті Донецьк, насамперед в бізнес-центрах, елітних готелях, розважальних комплексах, ресторанах тощо.

Отже, сформована на базі різних мережних технологій, регіональна мережа передачі даних забезпечує потреби всіх споживачів комп'ютерних послуг до рівня міст і районів області. По своїй насиченості і числу користувачів регіональна мережа Донецької області є однією з найпотужніших мереж в Україні разом з містами Київ, Харківською, Дніпропетровською і Запорізькою областями.

Донецька філія ВАТ «Укртелеком» продовжує розширювати спектр та якість послуг, що надаються підприємством. Все це дозволяє ВАТ «Укртелеком» тримати передові позиції на ринку телекомунікаційних послуг області.


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок