Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Фестиваль це - незабутнє свято!

 Фестиваль це - незабутнє свято!

 

Потрібно підтримувати міцність тіла, щоб зберегти міцність духу

 В.Гюго

 

Виробнича гімнастика як вид спорту, зрозуміло, ні в Україні, ні в інших країнах пострадянського простору офіційно не затверджена. Але в Донецькій філії ВАТ «Укртелеком» фестивалі виробничої гімнастики — це давня і невмируща традиція, яка поряд з іншими спортивно-масовими заходами надає можливість прибічникам спортивного дозвілля нашої філії на протязі року помірятися силами у різних видах змагань та відстоювати звання переможців Донецької філії в обласній Спартакіаді року, до якої включено і виробничу гімнастику.

Люди завжди високо цінували гармонію сили, інтелекту, духовно-моральних якостей. Про це свідчать висловлення відомих людей: «Треба прагнути, щоб дух був здоровим у тілі здоровому», «Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи».

Саме тому гімнастика, фізичні вправи, ходьба мають міцно увійти у повсякденний побут кожного, хто хоче зберегти працездатність, здоров’я, повноцінне та радісне життя.

І саме тому фестиваль виробничої гімнастики, який був вперше організований на теренах Донецької філії в далекому 1987 році, за двадцять чотири роки свого існування встиг стати не просто гучною подією, а й справжнім святом краси та спорту в нашій філії.

Не став виняткомі XXIV-й Фестиваль виробничої гімнастики, який проходив 19 листопада 2010 року і був присвячений Дню працівників радіо, телебачення та зв’язку. Більше того, не дивлячись на всю скрутність ситуації в товаристві маємо констатувати певний прогрес. Цьогоріч у фестивалі взяла участь рекордна кількість — цілих сімнадцять команд із 14 структурних підрозділів Донецької філії.

Сімнадцять неповторних, різноманітних і своєрідних команд, у складі яких були представники різних професій: від кабельників та монтерів до начальника цеху № 26 (м. Харцизьк) – Анатолія Хлинова, який до речі сказати, власним прикладом пропагує серед працівників свого цеху здоровий та активний спосіб життя.

Керівництво Донецької філії, профспілкова організація та безпосередні організатори фестивалю намагаються з кожного фестивалю зробити не просто боротьбу між командами за місце на п’єдесталі, а перш за все - видовищне та красиве шоу. Тому кожного року виділяються чималі кошти на придбання костюмів для екіпіровки учасників, прикрашення зали та заохочення переможців змагань.

Не менш почесним та відповідальним явищем на Фестивалях завжди було і є суддівство змагань, яке, до речі, завжди викликає нарікання серед команд, які посідають не призові місця. Тому в цьому році до суддівства були залучені виключно голови первинних профспілкових організацій тих структурних підрозділів, чиї команди приймали участь у змаганнях. Суддівство у такому складі досконально знало правила змагань, усі тонкощі та критерії оцінки і було неупередженим до будь якої команди – хоч то з управління філії, хоч з будь якого цеху.   

Ще один Фестиваль виробничої гімнастики, ще одне неповторне свято спорту, все ж таки дійшло свого закінчення, подарувавши усім присутнім на ньому хвилюючі миттєвості видовищного та красивого шоу. Та приємного сюрпризу. Бо спорт – це єдине видовище, в якому кінець завжди залишається невідомим. Так було і цього разу. І ми щиро вітаємо переможців XXIV-го Фестивалю виробничої гімнастики, а всім учасникам бажаємо натхнення. Нехай удача посміхнеться вам наступного разу.

Свято спорту – це також гарний привід сказати щирі слова вдячності керівникам Донецької філії за те, що ви зберігаєте традиції та намагаєтеся зробити все можливе і неможливе, аби перегортаючи сторінки свого життя зв’язківці мали змогу отримувати задоволення від улюбленої роботи.

Тож, час неминуче спливає. І вже тепер треба думати про наступний 25-й Фестиваль виробничої гімнастики. Про нові ідеї, програми, напрацювання, які  виникають і обговорюються саме під час подібних заходів, спільних зустрічей, коли можна дізнатися про досвід колег, обговорити новини. А коло питань традиційне: пропаганда спорту й фізкультурного руху серед зв’язківців.

Звичайно ж усе, що відбувалося на Фестивалі, краще було б побачити на власні очі, та якщо вам не пощастило бути присутнім на спортивному святі, то найцікавіші світлини пропонуємо переглянути (САМЕ ТУТ).

                                                                          Інструктор з фізкультури Любов Конкіна.

Протокол

XXIV-го  Фестивалю виробничої гімнастики, присвяченого

Дню працівників радіо, телебачення та зв’язку

 


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок