Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Фінальні змагання-2010 VII Спартакіади ВАТ Укртелеком

Перемога у нас – одна на всіх!!!

Так склалося, що липень – вересень цього року були дуже насичені спортивними змаганнями, в яких мали можливість приймати участь усі охочі працівники структурних підрозділів Донецької філії ВАТ «Укртелеком». Та найголовнішим спортивним явищем, яке підбило підсумки у цьому напрямку діяльності філії за останні три роки, звичайно, стали фінальні змагання - 2010 VII-ої Спартакіади ВАТ «Укртелеком», які цьогоріч проходили 16-19 вересня на базі відпочинку «Іскра» (с. Піщане) ЦСПП  Кримської філії ВАТ «Укртелеком». Програма змагань складалася з таких видів спорту: шашки, настільний теніс, легка атлетика. В змаганнях взяла участь 31 команда із структурних підрозділів Товариства «Укртелеком».

Збірна команда Донецької філії була представлена у такому складі: В’юнова Лілія, інженер електрозв’язку ЦТП № 1 (м. Донецьк) – спортсменка з легкої атлетики, Діденко Інна, інженер електрозв’язку ЦТП № 3 (м. Горлівка) – шашист, Тукін Василь, електромонтерЦТП № 1 (м. Донецьк) – спортсмен з настільного тенісу (переглянути фото).

Доречі сказати, що водночас із Спартакіадою ВАТ «Укртелеком» у місті Алушта на спортивній базі ФСТ «Спартак» проходили фінальні змагання серед працівників галузі зв’язку, до складу збірної команди якої увійшли два представника і нашої філії – це Мєгєльбєй Ольга, електромеханік  ЦТП № 1 (м. Донецьк) та колишній працівник ЦТП № 12 (м. Костянтинівка), ветеран зв’язку – Душенковський Геннадій.

Зрозуміло, що у фінальних змаганнях приймали участь найсильніші спортсмени філій Укртелекому, боротьба за призові місця видавалася дуже запеклою. І дуже приємно, що наші спортсмени гідно представили Донецьку філію і на змаганнях Укртелекому, і на змаганнях працівників галузі зв’язку, а в деяких змаганнях їм не було навіть рівних.

Тож в особистих заліках донеччани здобули такі результати: шашки – 1 місце (Діденко Інна), легка атлетика – 2 місце (Мєгєльбєй Ольга) і 3 місце (В’юнова Лілія), настільний теніс – 13 місце (Тукін Василь), гирьовий спорт – 2 місце (Душенковський Геннадій).

А усі разом донецькі спортсмени у загальнокомандному заліку піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу, залишивши позаду серйозних суперників з інших філій Укртелекому. Тож 1 місце серед 31-єї команди – це і почесно і відповідально. Бо завжди приємно перемагати, та найголовніше тепер цьогорічну перемогу зберегти та примножити новими рекордами у наступному році.

Доречі, варто сказати, що Спартакіада Укртелекому — це одне з тих корисних явищ, яке об’єднує колег, надає змагальный ефект. А сама атмосфера змагань згуртовує суперників, об’єднуючи їх, як представників однієї з найважливіших галузей господарства нашої держави. 

Тож попереду у нас чергові змагання, на яких ще буде шанс піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу. Так що бажаємо всім відмінної фізичної форми та наполегливості в досягненні поставлених цілей.

Інструктор з фізичної культури Любов Конкіна


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок