Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

«Карпати – Донбас» – зліт душ людських

«Карпати – Донбас» – зліт  душ  людських

Не вспіли відлунати останні акорди обласного туристичного зльоту серед працівників Донецької філії ВАТ «Укртелеком», як добіг час вирушати у подорож до наших давніх друзів – колег зі Львівської філії, які запросили донеччан до себе в гості на традиційні змагання «Карпати – Донбас.За єдність та дружбу!».  

І хай там як не важко усім нам переживати часи кризи татрадиції мають залишатися. Традиції, за якими житимуть зв’язківці  – нинішні та прийдешні! Саме тому цьогоріч команду донецьких зв’язківців знову вітала Львівщина - край, сповнений найбільшою кількістю архітектурних пам’яток, легендарним духом лицарства, карпатськими лісистими горами та оксамитовими лісами.

      І скільки би не доводилося повертатися до цього чарівного куточку нашої  неньки України, завжди дивуєшся тому, як тут у дивній злагоді співіснують потужний осередок науки і освіти в Європі, генератор технічних ідей та винаходів і мальовничі, дуже романтичні замки. Тут, на Галичині, дають життя красивим пісням, виховують дітей і відроджують диво-церкви, плекаючи та примножуючи надбання минулих поколінь.

         Ось такі і перші, і вже зовсім не нові враження залишаються у всіх, хто потрапляє на змагання до Львівської філії, не зважаючи на результати самих змагань. Бо головною метою традиційних змагань між зв’язківцями Донецької та Львівської філій завжди була і, сподіваємося залишиться, перемога дружби між колегами, однодумцями та прихильниками здорового та активного способу життя.

Тож з 3 по 5 вересня 2010р. у підніжжі мальовничих Карпат в селищі Гребенів Сколівського району на базі відпочинку «Зв’язківець» пройшов 7-й туристичний зліт й обласна спартакіада працівників Львівської філії ВАТ «Укртелеком», присвячена 19-й річниці Незалежності України, на яку була запрошена і команда донецьких зв’язківців. Усього в змаганнях взяли участь 7 команд Львівської філії та 2 команди Донецької філії ВАТ «Укртелеком».

         Програма змагань, як завжди, була дуже насиченою і цікавою, не зважаючи на не зовсім сприятливі погодні умови. Різноманіття форм і змісту   туристичних зльотів, їх цілі і задачі є швидше гідністю, ніж недоліком, яке ставить перед командами широкий круг питань по підготовці до вельми різноманітних заходів, починаючи з інтелектуальних видів спорту і закінчуючи конкурсами з приготування їжі, благоустрою бівуаку та неабиякого вміння створювати римовані репортажі та пісні на туристичну тематику.

Команда донеччан, як виявилося, була серйозним суперником для колег зі Львову, а в деяких видах нашим землякам не булонавіть рівних. Це найспритніша бігунка Лілія В’юнова (ЦТП № 1 м. Донецьк), найрозумніша шашкова королева Інна Діденко (ЦТП № 3 м. Горлівка), найсильніший у віджиманнях Андрій Назаренко (ЦТЕ МТТЗ). Призерами змагань донеччани стали у таких видах: Максим Амес (ЦТП № 1 м. Донецьк) – 2 місце у кросі, Андрій Назаренко (ЦТЕ МТТЗ) – 2 місце у шашках серед чоловіків, Лілія В’юнова (ЦТП № 1 м. Донецьк) – 3 місце у віджиманнях, Владислав Алимов (управління) – 3 місце у велоспорті. А всі разом донеччани стали кращими у веселій легкоатлетичній естафеті, а ще й змогли підкорити своїм гумором та спостережливістю усіх учасників змагань та вибороти другі місця у конкурсі римованого репортажу та туристичної пісні. Тож 1-е загальнокомандне місце було здобуте у заповзятій боротьбі.

І, без сумніву, найцінніше в спільних змаганнях – це дух суперництва поєднаний з міцною дружбою; смак власних перемог і гіркота поразок колег; пристрасність до руху та динаміки життя, яку ми, здається, майже розгубили і намагаємося відродити подібними заходами. А в загалі, саме натхнення учасників не дають на традиціях проведення подібних туристських свят ставити крапку.

Тож, учасники змагань, ми всі разом з вами - це наше теперішнє, а чергове свято спорту, яке так швидко промайнуло - вже минуле. Жива історія, літопис у наших спогадах і серцях, за які слова щирої вдячності керівникам Львівської та Донецької філій Володимиру Олексійовичу Лоїку та Володимиру Петровичу Пителю. А також, усім, хто доклав чимало зусиль, щоб сьомий туристичний зліт «Карпати – Донбас» відбувся  та став часткою нашого життя (переглянути фото).

P.S. Звичайно ж, перемогу донецьких зв’язківців у змаганнях сенсаційною не назвеш. Більш того, важко сказати, чи то була прихільність Фортуни, чито свою роль відіграв простий випадок. Але дуже приємно було повертатися додому, до своїх колег по роботі з нагородами, здобутими у впертій боротьбі.

Та найприємнішим за все стало особисте привітання учасників змагань з перемогою директором Донецької філії Володимиром Петровичем та головою профспілкової організації Володимиром Яковичем. Зрозуміло, що задля таких миттєвостей кожен з нас має прагнути до нових звершень як у спорті, так і на своєму робочому місці. Тож буде саме так!

Інструктор з фізкультури Любов Конкіна


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок