Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Обласна літня спартакіада - 2011

Літо… Ну як тебе не любити

  17-19 червня 2011 року на базі відпочинку «Дзержинець», що розташована в мальовничому куточку Донецької області - місті Св’ятогірськ, проходила обласна літня спартакіада серед працівників Донецької філії ВАТ «Укртелеком». Подібні змагання в нашій філії відбуваються щороку і стали вже доброю традицією, бо це не лише спорт – саме на таких заходах загартовується командний дух,згуртовуються працівники різних цехів і центрів, які вміють одночасно поєднувати два в одному: позмагатися та плідно провести час.

  Навіть погода явила свою прихильність, подарувавши учасникам змагань після тижневої зливи свіжість і прохолоду ввечері та приємне тепло протягом усього часу проведення змагань, надавши можливість, як то кажуть, й розслабитися – позагоряти та покупатися.

  Усього в спартакіаді взяли участь 9 команд у складі по 8 чоловік із структурних підрозділів філії. Змагання були дуже насиченими і багатими на різноманітні події. Треба було виборювати як особисту першість, так і командну. Спортивна програма спартакіади складалася з таких видів: настільний теніс, легкоатлетичний крос, гирьовий спорт, армреслінг, кульова стрільба з пневматичної гвинтівки, дартс, легкоатлетична естафета. У конкурсній програмі цього року звання «найкраща команда» треба було виборювати у конкурсах «Міс літо» та «Караоке».

  Трійка призерів у всіх видах змагань визначалася у досить впертій боротьбі. І якщо в спортивних видах на рахунок переможців сумнівів не було: хто скоріший, хто сильніший, хто влучніший – той і перемагав. То в конкурсній програмі членам суддівства було досить не легко оцінювати етапи конкурсів та визначати переможця. Усі учасниці конкурсу «Міс літо» намагалися бути романтичними і жіночними, загадковими і вишуканими, чарівними і привабливими. Та перемогти мала тільки одна.

  Варто наголосити‚ що більшість команд-учасниць під час змагання показали високу майстерність‚ дисциплінованість‚ демонструючи суддівській бригаді спортивне завзяття та бажання досягнути найкращого результату. І, звичайно ж, були переможці, та не було переможених. Бо головна винагорода – це нові друзі, свіже повітря, радість спілкування, невичерпний заряд енергії,  на які є такими щедрими наші корпоративні спортивні заходи.     

  Тож залишилося щиро подякувати керівникам Донецької філії та Профспілкової організації, які змогли у цей непростий час підтримати прибічників здорового способу життя,  надавши їм можливість поспілкуватися поза межами виробництва.

  Усім переможцям змагань – наші вітання, а решті – натхнення на шляху до омріяних висот. Найцікавіші стопкадри із змагань можна переглянути (ТУТ) .

Інструктор з фізкультури Любов Конкіна


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок