Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Змагання з туризму

10 – 12 липня 2009 року на базі відпочинку «Трубник», що розташована на узбережжі річки Нижня Кринка поблизу міста Зугрес, проходили змагання з туризму ВАТ «Харцизький трубний завод», на які була запрошена і команда Донецької філії ВАТ «Укртелеком».

Туристичний зліт — не лише спортивне випробування 

Ні що так не об’єднує людей, як спорт. І тут не треба нічого доводити, а лише трохи постежити за тими, хто на змаганнях є найзапеклішими суперниками, а в буденному житті стають найвірнішими друзями. Так є і в нашій філії. Донецьк, Харцизьк, Торез, Краматорськ, Артемівськ, Маріуполь … Працівники цих центрів та цехів на обласних змаганнях Донецької філії ВАТ «Укртелеком» виборюють один у одного право називатися кращою командою, а поза виробничою діяльністю є друзями, яким можна позаздрити. І коли суперництво переростає у дружбу, тоді вони вже стають однією командою, готовою де це можливо заявити,  що укртелекомівці разом – це сила.

Тож прийнявши неофіційне запрошення від адміністрації та Ради фізкультури ВАТ «Харцизький трубний завод» на участь у туристичному зльоті, телекомівці із задоволенням прибули на місце проведення змагань – базу відпочинку заводу, що розташована у мальовничому куточку нашої області на узбережжі річки Нижня Кринка міста Зугрес.

У 36-му туристичному зльоті ВАТ «Харцизький трубний завод», який проходив 10 – 12 липня 2009 року, взяли участь 10 команд, серед яких окрім заводських були присутні і команди гостей - «Укртелеком», «Азовсталь» та «АВК - Донецьк». Програма змагань з туристичних видів спорту завжди є складною та різноманітною і включає в себе: техніку пішохідного туризму, подолання навісних переправ, в’язання вузлів, веселі, але складні естафети, змагання з водних видів – байдарка та катамаран, перевірку знань з правил безпеки, конкурси кашоварів та художньої самодіяльності. Крім цього, ще треба довести, хто краще вміє організовувати побут та відпочинок на природі.

Мене, як організатора подібних заходів, дуже вразила одна деталь, яка хоч і не піддається раціональному осмисленню, тим не менш, завжди приносить зримий позитивний результат — це те, що називають «вкласти душу». Саме ентузіазм організаторів та натхнення учасників не дають на традиціях проведення подібних туристських свят ставити крапку. Дуже добре, що і у ВАТ «Харцизький трубний завод» достатньо людей, які цінують кожну можливість поспілкуватися з природою та один з одним при мерехтливому світлі туристського багаття, і не просто цінують, а вміють, попри всі ускладнення, регулярно організовувати таке спілкування, здобувати нових прибічників.

І хай кращі результати, які нашій команді вдалося вибороти на змаганнях – це треті місця у видах «катамаран», «перетягування канату» та «туристичні вузли», та, напевне, не стільки важливим був саме результат, скільки можливість знову відчути запал спортивної боротьби та активно відпочити і поспілкуватись із колегами.

Тож, нам залишається висловити щиру подяку усім організаторам туристичного зльоту за бездоганну організацію змагань та керівництву ВАТ «Харцизький трубний завод» за запрошення команди Донецької філії ВАТ «Укртелеком» на змагання.

Любов Конкіна, інструктор з фізичної культури Донецької філії ВАТ «Укртелеком»

turslet2.JPG

turslet3.JPG

turslet4.JPG

turslet6.JPG

turslet5.JPG

turslet18.jpg

turslet13.jpg

turslet17.jpg

turslet16.jpg

turslet15.jpg

turslet14.jpg

turslet09.jpg

turslet12.jpg

turslet7.JPG

turslet10.jpg

turslet08.jpg

turslet11.jpg

turslet1.JPG


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок