Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

В здоровому тілі – туристський дух

«В здоровому тілі – туристський дух»

 

19 – 21 серпня 2011 року відбулися змагання з туристичного багатоборства серед працівників Донецької філії ПАТ «Укртелеком».

Щорічний туристичний зліт можна назвати культовим заходом, на який з нетерпінням чекають зв’язківці не залежно від посади та віку. І тому підготовка до турзльоту завжди розпочинається задовго до його початку.

         Тож, цього року 10 команд з’їхалися до турбази «Трубник» Харцизького трубного заводу, що розташована на узбережжі річки Кринка, аби протягом трьох днів довести свою вправність та вміння долати водні та гірські перешкоди, в’язати туристичні вузли, виборювати нагороди у перетягуванні канату і подоланні альпійської гірки. А ще продемонструвати свої таланти у конкурсній програмі, яка завжди є невід’ємною частиною туристичних зльотів.

         Усі види туристичних змагань розраховані на людей з хорошим станом здоров’я, середньою фізичною підготовкою і потребують спеціальних знань та умінь з правил техніки безпеки, аби уникнути травм та нещасних випадків під час подолання природних перешкод, крутих спусків та підйомів, а також вміння працювати в команді, забезпечуючи взаємодопомогу і страховку учасникам команди.

         Завжди надзвичайно яскравим і видовищним явищем на туристичних зльотах є змагання з водного туризму. Цьогоріч учасникам треба було долати водну дистанцію на байдарці та коротенькому легкому човні. При цьому де яким командам вдавалося таки спритно і вміло бороти коловороти, течію річки та умовно створені на воді перешкоди.

         Емоційно і разом з тим в напруженій завзятій боротьбі завжди проходять змагання з перетягування канату. Вибух емоцій вболівальників, хвилювання учасників та безкомпромісність суддівства викликають змагання у веселій естафеті.

         І щоб не відбувалося на змаганнях з туризму, на них завжди присутній елемент несподіванки, бо навіть досконале знання теорії не гарантує бездоганне застосування знань на практиці, коли рахунок виконання того чи іншого завдання йде на хвилини.

         Слід сказати, що цього разу програма зльоту була ще більш різноманітніша і привабливіша. Крім традиційних змагань та конкурсів до програми були включені змагання рибалок та змагання «влучних мисливців». І хай там як не прикро було майже усім учасникам змагань з рибної ловлі, які так і не змогли витягнути хоча б якого-небудь  мешканця глибини на світ Божий, хай далеко не всім підкорялося таке знаряддя, як рогатка, спис та лук, якими треба було влучати у цілі на змаганнях мисливців, та нічого не заважало учасникам чудово проводити час, поєднуючи боротьбу за призові нагороди з активним відпочинком на природі.

         Тож, від імені усіх учасників туристичного зльоту слова вдячності керівництву Донецької філії та Профспілкової організації, а саме директорові Володимиру Петровичу Пителю та голові профспілкової організації Володимиру Яковичу Лашину за можливість знов отримати задоволення впродовж чергових змагань.

         Переможцям туристичного зльоту-2011 – наші вітання. А решті учасників, хто не уявляє свого життя без спілкування з природою, цінує активний образ життя і по-справжньому відданий туризму – до нових зустрічей.

         З протоколами змагань можна ознайомитися ТУТ. Найкращі стопкадри – переглянути ТУТ.

Фахівець з кадрів Любов Конкіна

 Урочисте відкриття туристичного зльоту

DSCF0427.JPG DSCF0407.JPG

DSCF0408.JPG DSCF0416.JPG


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок