Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Керівництво

Нужних Володимир Валерійович

Нужних Володимир Валерійович
начальник Центру інформаційних технологій і технічного забезпечення Донецької філії ВАТ «Укртелеком»

 Працює на займаній посаді з жовтня 2004 року.
 Народився 18 грудня 1970 року у с.Пантелеймонівка, Ясинуватського району Донецької області. Закінчив у 1995 році Донецький політехнічний інститут за фахом «Автоматизовані системи обробки інформації та управління». Трудову діяльність починав у 1995 році програмістом-технологом банку «Капітал», з 1996 по 1997- програмістом-технологом банку «Промінвест».
 Працювати в зв’язок прийшов у 1997 році інженером-програмістом Інформаційно-обчислювального центру ОПЕЗ «Донецьктелеком». З 2001 року начальник сектору розробки прикладного програмного забезпечення ЦІТТЗ.

Сологуб Віктор Володимирович

Сологуб Віктор Володимирович
заступник начальника Центру інформаційних технологій і технічного забезпечення з питань системного адміністрування

 Працює на займаній посаді з травня 2007 року.
 Народився 23 грудня 1971 року у місті Донецьк. У 1997 році з відзнакою закінчив Донецький Державний технічний університет за фахом «Обчислювальні машини, комплекси, системи та мережі».
 Трудову діяльність починав техніком-агрометеорологом Донецького обласного центру з гідрометеорології. У червні 1997 року прийшов працювати в зв’язок. Інженер технічного відділу ОПЕЗ «Донецьктелеком», інженер групи комп’ютерних технологій Донецької дирекції УДПЕЗ «Укртелеком», провідний інженер-програміст, начальник сектору загальносистемного програмного забезпечення Центру інформаційних технологій та технічного забезпечення. 
 У січні 2007 року призначений на посаду заступника начальника центру з питань експлуатації інформаційних систем, з травня 2007 року – заступник начальника центру з питань системного адміністрування.

Осташов Ігор Олексійович

Осташов Ігор Олексійович
заступник начальника Центру інформаційних технологій і технічного забезпечення з технічних питань

 Працює на займаній посаді з травня 2007 року.
 Народився  27 листопада 1961 року. Закінчив у 1984 році Донецький політехнічний інститут за фахом «Автоматика і телемеханіка». Трудову діяльність починав інженером-технологом заводу «Прогрес». Працювати у зв’язок прийшов у 1988 році. З 1988 по 1998 інженер-електронік Центру технічної експлуатації міжміського телефонно-телеграфного зв’язку Донецької дирекції УДПЕЗ “Укртелеком». З 1999 по 2007 – інженер-електронік, провідний інженер-електронік, начальник сектору обслуговування обчислювальної техніки Центру інформаційних технологій та технічного забезпечення Донецької філії ВАТ «Укртелеком».

Владикіна Тетяна Валеріївна

Владикіна Тетяна Валеріївна
заступник начальника центру з питань програмування та експлуатації прикладних систем

 Працює на займаній посаді з січня 2008 року.
 Народилася 15 липня 1972 року у місті Горлівка Донецької області. У 1994 році закінчила Донецький державний університет за фахом прикладна математика.
 Трудову діяльність почала інженером-програмістом Інформаційно-обчислювального центру ОПЕЗ «Донецьктелеком». З 1994 по 2008 рік – інженер-програміст, провідний інженер програміст Центру інформаційних технологій та технічного забезпечення Донецької філії ВАТ «Укртелеком».

 


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок