Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

100000 абонент!

 


16.05.2013

Компанії Укртелеком – лідеру на ринку широкосмугового доступу до Інтернету – приємно повідомити, що кількість абонентів Інтернет-послуги  «ОГО!» у Донецькій  області  вже перевищила позначку у 100 тисяч!

 

      З цього приводу Донецька філія ПАТ «Укртелеком» 15 травня провела урочистий захід. Ювілейним, 100-тисячним абонентом стала мешканка м.Донецьк Кретова Людмила Михайлівна, її нагородили цінним подарунком - планшетом Asus Fee Pad Transformer, приз отримав її син Данііл. Чотири абоненти послуги «ОГО!», що підключились після 100000 абонента, отримали сучасні 3g модеми для користування мобільним Інтернетом, а також стартові пакети «ОГО!Мобільний Старт»

      У Донецьку Укртелеком розпочав надавати  послугу швидкісного Інтернет-доступу «ОГО!»  у грудні 2005 року.  Сьогодні ж  вона доступна не тільки у великих містах, але й у райцентрах, селищах міського типу та селах, причому якість послуги однаково висока як у містах, так і в невеликих населених пунктах. Зараз послуга «ОГО!» доступна у  58 населених пунктах області.

      Завдяки зручності в користуванні, доступності та високій якості послуга «ОГО!» швидко стала популярною. Якщо на початку 2006 року у Донецьку послугою користувалось всього 404 абоненти, то сьогодні – понад 100  тисяч! Загалом же в Україні  понад 1,5 млн. абонентів  користуються швидкісним Інтернетом «ОГО!» від Укртелекому. Це дозволяє нашій компанії вже тривалий час посідати лідерські позиції на ринку широкосмугового доступу до Інтернету.

     Своїм абонентам Укртелеком пропонує виключно безлімітні  тарифні плани, які здатні задовольнити найвибагливіших користувачів Інтернет. Компанія і надалі дотримуватиметься принципів прозорості у формуванні тарифних планів,  пропонуючи кожному абоненту «ОГО!» тільки реальні швидкості для його телефонної лінії. Саме такий підхід дозволяє нашим абонентам обирати оптимальні варіанти підключення та користування послугою «ОГО!». Нещодавно Укртелеком запропонував нові тарифні плани «ОГО! Стандарт+» та «ОГО!Ультра+», в яких значно підвищено швидкість доступу до Інтернету. Нові тарифні плани вже користуються величезною популярністю, а компанія й надалі робитиме все можливе для зростання швидкостей у Інтернет-пропозиціях.

      Також Укртелеком продовжує реалізацію проектів, спрямованих на підвищення якості обслуговування абонентів  та задоволення їх потреб. У 2013 році стартував один з масштабних проектів компанії – програма лояльності  «ОГО! Клуб», яка  об’єднала усіх користувачів  швидкісного Інтернету. Без жодних додаткових зобов’язань кожен абонент послуги «ОГО!» стає  її учасником  і отримує картку «ОГО!Клуб». З карткою «ОГО!Клубу» можна отримувати знижки у мережах супермаркетів, подорожувати і відпочивати дешевше, заощаджувати на пальному і, звичайно ж, постійно мати доступ до Інтернету будь-де і будь-коли. Щомісяця кожен учасник ОГО!Клубу отримує до 5 Гбайт безкоштовного трафіка у понад 2,5 тисячах Wi-Fi-зонах  Укртелекому.

collage 3.jpgcollage 4.jpg

collage 5.jpgДонецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок