Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Адаптер передачі даних АПД-21 системи С-32

Призначення виробу

Адаптер передачі даних АПД-21 (далі по тексту - адаптер) призначений для передачі даних по цифровій телефонній абонентській мережі ЭАТС системи С-32. Він виконує всі стандартні функції цифрового модему. За допомогою цього адаптера Ви можете обмінюватися даними зі швидкістю до 32000 біт/с по телефонній лінії ЭАТС системи С-32 і зі швидкістю 57600 біт/с між комп'ютером і адаптером. Адаптер АПД-21 сумісний з адаптерами АПД-2 (швидкість обміну до 28800 біт/с). Крім того, адаптер дозволяє підключити до нього цифровий телефонний апарат типу "Дельта".

Основні технічні і експлуатаційні дані

  • Параметри сигналів по лінійному входу, з якими працює адаптер, відповідають параметрам сигналів, прийнятим для цифрової телефонної станції системи С-32.
  • Параметри сигналів по стику С-2 (вхід/вихід на комп'ютер), з якими працює адаптер, відповідають параметрам сигналів, прийнятим для цього стику.
  • Адаптер володіє Hayes-сумісною системою команд, що дозволяє працювати з ним практично будь-яким телекомунікаційним програмним забезпеченням. Роботу з Hayes-сумісними пристроями підтримують практично всі поширені операційні системи (DOS, Windows, OS2, UNIX ... ).
  • Адаптер живиться від мережевого блоку живлення постійною напругою 9В.
  • Струм споживання по ланцюгу 9В складає не більш 0,15А.
  • Діапазон робочих температур від плюс 1 до 40оС
  • Маса адаптера, не більше 0,3 кг

Підготовка виробу до використання

Адаптер безпечний в експлуатації при дотриманні споживачем правил, викладених в цьому посібнику. Конструкція адаптера виключає самозагоряння у разі появи внутрішніх несправностей. Установка телефонних розеток проводиться тільки фахівцями підприємства зв'язку, обслуговуючими Вашу абонентську лінію.

Перед початком експлуатації адаптера необхідно провести його установку на Ваш комп'ютер. Установка адаптера складається з двох основних частин: програмної і апаратної. Програмне забезпечення дозволяє зв'язуватися з Вашим адаптером для того, щоб він міг передавати і приймати дані. Апаратна частина - це підключення Вашого адаптера до комп'ютера модемним кабелем, а також підключення до телефонної лінії системи С-32.

Апаратна установка адаптера.

Перед установкою адаптера вимкнете Ваш комп'ютер. Підключите модемний кабель до адаптера і до комп'ютера і запам'ятаєте, який послідовний порт Ви вибрали (ця інформація буде необхідна при установці програмного забезпечення).

Якщо Ваш комп'ютер має 9-и контактний роз'єм DB9 (COM-порт), то Ви підключитеся до нього безпосередньо за допомогою модемного кабелю, що входить в комплект адаптера.

Якщо Ваш комп'ютер має 25-и контактний роз'єм DB25 (COM-порт), то Вам окрім модемного кабелю, що входить в комплект адаптера, потрібний перехідник: 25 контактів на 9 контактів.

Відповідність контактів і ланцюгів 25-и і 9-и контактних роз'ємів представлена в таблиці.

 

Контакт DB25

Контакт DB9

Ланцюг

Призначення сигналу

Джерело сигналу

2

3

TXD

Дані що передаються

Комп’ютер

3

2

RXD

Дані що приймаються

Адаптер

4

7

RTS

Запит для передачі

Комп’ютер

5

8

CTS

Сарос для передачі

Адаптер

6

6

DSR

Готовність даних

Адаптер

7

5

SG

Сигнальне заземлення

Загальний

8

1

DCD

Детектор сигналу, що приймається з лінії

Адаптер

20

4

DTR

Готовність вихідних даних

Комп’ютер

22

9

RI

Індикатор виклику

Адаптер

Далі проведіть наступні операції:

Підключите блок живлення до адаптера, а потім до мережі живлення ~ 220 В 50 Гц. Можна використовувати будь-який блок живлення з параметрами згідно п. 2.4 цього посібника, "+" живлення розташований на центральному штирі роз'єму "+ 9 В" адаптера.

Підключите шнур лінійний до роз'єму ЛIНIЯ адаптера і до телефонної розетки. Схема підключення розетки до абонентської лінії показана на малюнку

Якщо Ви хочете використовувати Ваш адаптер і телефонний апарат, то підключите телефон до роз'єму ТЛФ1 адаптера. Використання телефонного апарату і адаптера виключають лдин одного, тобто якщо Ви хочете використовувати телефонний апарат - вимкнете живлення адаптера, віджавши кнопку. Якщо ж Ви хочете використовувати адаптер - включить його живлення, натиснувши кнопку, в цьому випадку телефонний апарат буде відключений від абонентської лінії.
На цьому апаратна частина установки Вашого адаптера завершена.


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок