Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Виділені лінії

Донецька філія ВАТ "Укртелеком", будучи щонайпотужнішим провайдером послуг Internet (ISP), є на сьогоднішній день також найкрупнішим оператором "наземних" послуг зв'язку, що робить можливим підключення клієнтів послуг Internet за допомогою некомутованого з'єднання (НС) з перших рук (майже всі кабельні комунікаційні системи міської телефонної мережі є власністю ДФ "Укртелеком"). Це ідеальне рішення для користувачів з середнім і великим трафіком, для організації корпоративних мереж, а також Інтернет-провайдерів.

До переваг роботи по виділеній лінії можна віднести:

  • широкий діапазон швидкості передачі даних по каналу зв'язку на базі НС (від 14,4 до 2300 Кбіт/с);
  • надійне з'єднання високої якості, здатне передавати великі об'єми інформації за один сеанс зв'язку;
  • відсутність залежності між зв'язком з мережею Internet і ступенем завантаженості телефонних ліній міського телефонного зв'язку.

Широкий спектр швидкостей, портів, а також технологій підключення, дозволяє вибрати оптимальний варіант підключення по виділеній лінії, виходячи з оптимального співвідношення Ваших технічних потреб і фінансових можливостей.

До недоліків можна віднести порівняно високі витрати на технічне забезпечення підключення (покупка двох модемів і плата за організацію НЗ).


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок