Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Інтернет з ЕАТС-Т «Дніпро»

Електронна АТС-Т "Днепр" введена в лад в Будьонівському районі м. Донецька. У філії абонентської ділянки № 3, яка розташована по вулиці Жовтня, 14, організований продаж спеціальних телефонних апаратів і адаптерів для абонентів, укладення договорів на установку телефонів.

Подробиці щодо станції ЕАТС-Т «Дніпро»

Шановні абоненти ЭАТС-Т "Дніпро" !

На станції "ДНЕПР-Т" крім основних послуг електрозв'язку є можливість надавати послуги Інтернет через устаткування, яке входить в комплект постачання телефонної станції.

Це послуги з постійного IP-з'єднання, синхронному порту (всього 20 вільних синхронних портів) на швидкості від 64 Кбіт/с до 100 Мбіт/с через порт Ethernet.
Також можливе надання послуг Інтернет по комутованому IP-з'єднанню за допомогою адаптерів передачі даних: АПД-21 (абонентського модему), у якого швидкість обміну інформації складає 32 Кбіт/с, термінальних адаптерів ТА-32000, ТА-32000А, ТА-32000/USB. Дані адаптери в комплект постачання устаткування АТС не входять і отримуються окремо або в абонентських відділеннях Сервісного центру, або на Дніпропетровському заводі- виготовнику ЗАТ "Мітел".

Для забезпечення технічної можливості отримання послуги доступу в мережу Інтернет вам необхідно придбати адаптер.

Подробиці об адаптерах

Номер серійного телефону доступу 307-33-33 (у нього входять 64 телефонних лінії)

Доповнення

Телекомунікаційне життя без розвитку немислиме. Будуємо, впроваджуємо, розширюємо... І при цьому підтримуємо вітчизняного виробника. З ним-то якраз відносини давно вже налагоджені, а тісна співпраця, як відомо, підштовхує виробника звертати увагу на всі зауваження замовника. Можливо, таким чином і змінилася станція "Дніпро", яку раніше зв'язківці знали як С-32.


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок