Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Корисні модемні дрібниці

Якщо ви використовуєте модем ADSL з Ethernet-інтерфейсом, то його настройка практично нічим не відрізняється від настройки SHDSL. Різниця лише в тому, що він практично завжди є клієнтом, і для нього вибір СО Side/CPE Side не має сенсу. Ну а якщо у ADSL-модему є інтерфейс USB, то необхідно просто підключити його, встановити драйвери і прописати в них параметри, повідомлені провайдером. Настройка маршрутизації в ADSL (якщо модем її підтримує) майже не відрізняється від викладеної вище для SHDSL.

Тепер небагато загальних рекомендацій по підключенню. Змінивши пароль, запишіть його і бережіть в надійному місці. Не всі модеми дозволяють змінити його, а ваша забудькуватість може причинити неприємності не тільки вам, але і службі техпідтримки компанії-продавця. На щастя, в даному модемі Dynamix UM-S в даному випадку повернутися до заводських настройок просто: треба лише протягом п'яти секунд утримувати кнопку reset. Крім того, звернете увагу на значення параметрів VPI/VCI: не набудувавши їх, ми отримаємо той, що "піднявся" фізичний лінк за відсутності логічного.

На не дуже якісних лініях підвищити надійність з'єднання можна так: виставіть автовизначення швидкості на обох модемах і спостерігайте поточне значення. Через декілька днів ви зможете з'ясувати найнижче її значення, після чого слід встановити фіксовану швидкість на крок нижче. Успіхів вам в настройці!


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок