Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Підключаємося до Мережі

Дізнайтеся у провайдера необхідні параметри підключення: зовнішня IP-адреса, адреси серверів DNS і IP-адреса шлюзу, через який йтиме Інтернет-трафік, а також всі параметри WAN-інтерфейсу, які ми розглянули вище. Оскільки один з модемів приймається на відповідальне зберігання провайдером, завдання настройки зазвичай лягає на його технічні служби. В принципі, вони повинні набудувати і ваш клієнтський модем, але про всяк випадок давайте розглянемо самостійне виконання даних робіт.

Підключивши модем до СОМ-ПОРТУ, переведемо його в режим маршрутизатора (router). Потім пропишемо на LAN-інтерфейсі адресу, що належить нашій внутрішній мережі, наприклад, 192.168.1.105. На зовнішньому WAN-інтерфейсі необхідно прописати адресу, видану провайдером. У таблиці маршрутизації додамо запис такого роду: адреса - 0.0.0.0, маска - 0.0.0.0, шлюз - адреса шлюзу провайдера. Крім того, пропишемо уточнені у провайдера значення параметрів режиму інкапсуляції, тип SHDSL, VPI/VCI, VC-mux/LLC, CO Side/CPE Side і протокол зв'язку. Далі, як завжди, проводиться запис конфігурації в пам'ять модему і його перезавантаження.

Необхідно також на всіх ПК мережі прописати як шлюзу IP-адреса LAN-інтерфейсу маршрутизатора (192.168.1.105). Після підключення їх до відповідних комутаторів мережі і подачі живлення дістаємо довгожданий доступ в Інтернет.


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок