Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Тарифи

Мобільний Інтернет на умовах договору

Назва тарифного плану Швидкість передавання інформації*, Кбіт/сек Включений обсяг трафіку, Мбайт Абонентна плата, грн/міс Акційна вартість модема***, грн
До споживача Від споживача В мобільній мережі Укртелекому В національному роумінгу**
«ОГО!Мобільний 256» до 256 до 128 Необмежено 60 Мбайт 60 199
«ОГО!Мобільний Необмежений» Необмежена Необмежена Необмежено 5120 Мбайт 120 99
**Вартiсть трафiку в національному роумінгу понад врахований до пакета обсяг, грн/Мб 0,4

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартостi послуги без урахування ПДВ.

Одиниця тарифікації послуги доступу до Інтернет – 10 кб

*з 1.07.2010 для абонентів тарифного плану «ОГО!Мобільний 256» після скачування/прийому 5 Гбайт трафіку  в мережі Укртелеком, а для абонентів «ОГО!Мобільний Необмежений» - після 10 Гбайт швидкість встановлюється до 64 Кбіт/сек на приймання та до 32 Кбіт/сек на передавання даних. Доступ до Інтернету на вказаній швидкості діє до кінця календарного місяця та розповсюджується на передачу даних в мережі Укртелеком, у національному та міжнародному роумінгу. З початком нового календарного місяця швидкість доступу до Інтернету встановлюється згідно з умовами тарифного плану абонента.

***Модем за акційною ціною надається при укладанні Додаткової угоди про користування обраним тарифом протягом 12 місяців згідно з умовами акції «Комплект ОГО!Мобільний».

Умови маркетингової акції «Комплект ОГО!Мобільний»
для підключення споживачів (фізичних, юридичних осіб)
до послуг рухомого (мобільного) зв’язку Укртелекому

1. Термін проведення маркетингової акції «Комплект ОГО!Мобільний» з 22 березня 2010 до 31 березня 2011 року включно.

2. Географія акції – вся Україна.

3. Учасники акції – юридичні та фізичні особи (надалі – учасники акції).

4. Учасникам акції надається можливість:

4.1. Підключитися до послуг рухомого (мобільного) зв’язку Укртелекому за тарифними планами «ОГО!Мобільний 256», «ОГО!Мобільний Необмежений», та придбати модем за спеціальною ціною згідно з таблицею, уклавши письмовий договір про надання послуг рухомого (мобільного) зв’язку та/або додатків до договору на підключення нового мобільного номера на контрактну форму обслуговування з підписанням додаткової угоди до договору строком на 12 місяців (365 днів).

Тарифний план Акційна ціна модему, грн. Аванс з урахуванням початкового платежу при підключенні, грн Послуга «Дострокове розірвання додаткової угоди», грн. за день
«ОГО!Мобільний 256» 199 100 0,41
«ОГО!Мобільний Необмежений» 99 200 0,69
    Вартість обладнання вказано у гривнях з ПДВ. Тарифи вказано у гривнях з ПДВ, додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартостi послуги без урахування ПДВ.

4.2. Кількість модемів за спеціальною ціною обмежена. Придбати модем за спеціальною ціною можна у разі його наявності.

5. Інші умови акції:

5.1. За умовами акції абонент зобов’язується користуватись послугами рухомого (мобільного) зв’язку Укртелеком протягом строку дії додаткової угоди до договору про надання послуг рухомого (мобільного) зв’язку.

5.2. У разі дострокового розірвання договору та/або додатка до договору і/чи додаткової угоди шляхом відмови абонента від користування послугами рухомого (мобільного) зв’язку Укртелекому або замовлення послуг «Збереження номера», «Зміна власника», а також при зміні обраного тарифного плану на тарифний план з меншим щомісячним платежем абонент оплачує послуга «Дострокове розірвання додаткової угоди». Вартість такої послуги визначається за формулою:

[Вв.п.]=[Вв.]х[Кк.д.], де:

    [Вв.п.] – вартість послуги «Дострокове розірвання додаткової угоди»
    [Вв.] – розмір плати за 1 календарний день відмови від користування послугою рухомого (мобільного) зв’язку Укртелеком (послуга «Дострокове розірвання додаткової угоди»).
    [Кк.д.] – кількість календарних днів до закінчення терміну дії додаткової угоди.

5.3. У випадку виникнення абонентської заборгованості строком більше ніж за 2 місяці оператор має право розірвати договір та/або додаткову угоду в односторонньому порядку зі стягненням з абонента заборгованості та вартості послуги «Дострокове розірвання додаткової угоди».

5.4. На учасників акції інші акції та знижки не поширюються.

5.5. Існуючі абоненти, що обрали (перейшли) на обслуговування згідно з умовами тарифних планів «ОГО!Мобільний 256» або «ОГО!Мобільний необмежний» в період проведення акції вправі придбати один модем для кожного номера телефону на акційних умовах у разі укладання додаткової угоди до договору за формою, наведеною у додатку 3 строком на 12 місяців (365 днів) та внесення авансу згідно з умовами викладеними в таблиці п.4.1.

5.6. При підключенні на акційних умовах абонентами вноситься аванс, з урахуванням початкового платежу у розмірі, визначеному у таблиці п. 4.1.

5.7. Підключення на акційних умовах здійснюється у ПОС, адреси яких можна дізнатись на сайті www.ukrtelecom.ua або за телефоном 0-800-50-1188 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

При підключенні надається друга USIM-картка, з голосовим тарифним планом « U'мобільний» без обов’язкового щомісячного платежу.

Тарифи на інші послуги (голосові, відеодзвінки, обмін SMS, MMS, голосової та відео пошти тощо) аналогічні тарифам U'мобільний (пакетні хвилини відсутні).

Мобільний Інтернет без контракту

Увага акція! З 15 жовтня вільний доступ до мобільного Інтернету для всіх абонентів «U`try»

Назва тарифного плану Швидкість передавання інформації, Кбіт/сек Включений обсяг трафіку, Мбайт Вартість пакета, грн
До споживача Від споживача В мобільній мережі Укртелекому В національному роумінгу
U'try з послугою «ОГО!Мобільний безліміт» до 1024 до 256 Необмежено - 5,99 грн/доба

Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартостi послуги без урахування ПДВ.

Одиниця тарифікації послуги доступу до Інтернет – 10 кб

Дізнатись більше про умови тарифного плану U'try та способи замовлення додаткових послуг можна у розділі Передплачені пакети 

Навіщо мені друга USIM-картка, що надається в комплекті з «ОГО!Мобільний» на умовах договору?

 Друга USIM-картка, що надається при підключенні до «ОГО!Мобільний», дозволяє абоненту скористатись 2000 пакетних хвилин для здійснення голосових та відео дзвінків в мережі Укртелекому, дзвінків на номери інших операторів фіксованого зв’язку України та надає можливість користуватися іншими послугами мобільного зв’язку за вигідними тарифами, не переставляючи USIM-картку з модему в телефон. Обов’язковий щомісячний платіж при підключенні у парі з «ОГО!Мобільний» відсутній. Для того, щоб скористатися іншими платними послугами з другої сім-картки необхідно просто поповнити свій особовий рахунок на необхідну суму або здійснити поповнення мобільного рахунку за допомогою ваучеру поповнення.

За допомогою яких пристроїв можна користуватися послугами «ОГО!Мобільний»?

Ви можете користуватися послугами «ОГО!Мобільний» за допомогою USB-модему, PCMCIA-картки, телефону, що підтримує стандарт UMTS.

Яка швидкість доступу до мережі Інтернет в «ОГО!Мобільний»?

На сьогодні технічні можливості мережі дозволяють забезпечувати швидкість доступу до Інтернету до 7,2 Мбіт/сек для «ОГО!Мобільний Необмежений» та до 256 Кбіт/сек для «ОГО!Мобільний 256». Для пакетів передплачених послуг швидкість завантаження обмежується до 1 Мбіт/сек. та прийому до 256 Кбіт/сек. Середня швидкість залежить від обладнання, що використовується, завантаженості мережі, відстані до найближчої базової станції, можливостей Інтернет-ресурсів, з яким Ви працюєте.

Чи зможу я, підключившись до «ОГО!Мобільний», користуватися іншими послугами мобільної мережі?

Так, звичайно. Підключившись до «ОГО!Мобільний», Ви отримуєте доступ до всіх послуг мобільної мережі Укртелекому (голосові та відео дзвінки, обмін SMS та MMS, голосової та відео пошти тощо).

Чи можу я окремо підключити тарифний план «U'мобільний»?

Так, звичайно. Ви можете підключити тарифний план «U'мобільний» окремо. Детальні умови тарифного плану можна дізнатися у розділі «Голосові послуги».

Чи можливо змінити свій тарифний план?

Зміна пакета можлива один раз на місяць у будь-який день. Для цього потрібно зателефонувати до Контакт-Центру Укртелекому за номером 1188 (безкоштовно з мобільного телефону), або 0 800 50 11 88 зі стацiонарного. Зміна пакета з більшою вартістю на менший коштує 20 грн, з меншого на більший – безкоштовно. Для абонентів передплаченої форми обслуговування зміна тарифного плану коштує 10 грн. Тарифи вказано у гривнях з ПДВ. Додатково утримується збiр до Пенсiйного фонду в розмiрi 7,5% вiд вартостi послуги без урахування ПДВ.

Все про мобільний зв’язок за телефонами  Контакт-Центру 0 800 50 11 88 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому), або 11 88 (безкоштовно з мобільної мережі Укртелекому).


Донецька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 83001, м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22

Зворотний зв'язок